Підключення та установка електрофурнітури у Києві

монтаж розеток

Практично в будь-який електричній системі для її створення необхідна установка електрофурнітури - розеток і вимикачів різної конструкції.

Компанія Relicon пропонує свої послуги для цього монтажу.

Схема роботи буде наступна:

  1. Ви замовляєте у нас проект, що цікавить вас електричної системи. Електрики Relicon підготують проектну документацію, в тому числі зроблять перелік і вкажуть розташування електрофурнітури.
  2. Наші співробітники відповідно до специфікації виробляють її підбір і доставляють на об'єкт.
  3. Ми виконуємо електромонтажні роботи, що включають установку і підключення електрофурнітури.
  4. Проводяться пуско-налагоджувальні заходи.

Якщо у вас вже є необхідна документація, то монтаж наші фахівці виконають, виходячи з неї. Але в цьому випадку ми не відповідаємо за правильність підбору і розташування вимикачів і розеток.

Наші переваги

  1. Роботу виконують досвідчені фахівці з середньою або вищою електротехнічним освітою і великим досвідом робіт. Всі мають мінімум 4 групу з електробезпеки.
  2. У Relicon діє система перевірки і оцінки якості виконуваного монтажу. І на підставі цієї оцінки проводиться матеріальне заохочення виконавців. У сукупності ці два пункти гарантують, що робота буде виконана в повній відповідності з документацією, діючими БНіП та ПУЕ.
  3. Висока культура виробництва. Наші співробітники приїдуть в точно призначений час, завдяки гарній технічної оснащеності оперативно виконають монтаж, приберуть за собою будівельне сміття.
  4. Вигідні розцінки. Вони у нас лише трохи вище, ніж у приватників, які працюють без всяких документів і, зрозуміло, не надають ніякої гарантії. А Relicon з замовниками укладає договір, в якому зазначаються строки виконання робіт, вартість і гарантійні зобов'язання.
  5. У разі комплексного замовлення (проект + електромонтажні роботи) надається знижка. Якщо проект об'ємний, також буде знижка.
  6. Дотримання термінів виконання замовлення. Ми складаємо план-графік робіт, тому називаємо реальні дати і строго їх дотримуємося. Як вже було сказано вище, термін закінчення записується в договорі.

Установка і підключення електрофурнітури від Relicon - якісно, ​​швидко і доступно.

Звоните Прямо Сейчас

Или oставьте заявку и наши менеджеры свяжутся с вами

Бесплатная консультация

Оставьте номер телефона и мы Вам перезвоним