Підключення та установка електрофурнітури у Києві

монтаж розеток

Практично в будь-який електричній системі для її створення необхідна установка електрофурнітури - розеток і вимикачів різної конструкції.

Компанія Relicon пропонує свої послуги для цього монтажу.

Схема роботи буде наступна:

  1. Ви замовляєте у нас проект, що цікавить вас електричної системи. Електрики Relicon підготують проектну документацію, в тому числі зроблять перелік і вкажуть розташування електрофурнітури.
  2. Наші співробітники відповідно до специфікації виробляють її підбір і доставляють на об'єкт.
  3. Ми виконуємо електромонтажні роботи, що включають установку і підключення електрофурнітури.
  4. Проводяться пуско-налагоджувальні заходи.

Якщо у вас вже є необхідна документація, то монтаж наші фахівці виконають, виходячи з неї. Але в цьому випадку ми не відповідаємо за правильність підбору і розташування вимикачів і розеток.

Розцінки на встановлення розеток та вимикачів 2023 р.

Види робітЦіна
Монтаж механізму розетка/вимикач80 грн. за шт.
Монтаж механізму Ethernet розетки80 грн. за шт.
Монтаж механізму ТВ розетки80 грн. за шт.
Монтаж накладної розетки (одинарна)80 грн. за шт.
Монтаж накладної Ethernet розетки90 грн. за шт.
Монтаж накладної ТВ розетки90 грн. за шт.

Наші переваги

  1. Роботу виконують досвідчені фахівці з середньою або вищою електротехнічним освітою і великим досвідом робіт. Всі мають мінімум 4 групу з електробезпеки.
  2. У Relicon діє система перевірки і оцінки якості виконуваного монтажу. І на підставі цієї оцінки проводиться матеріальне заохочення виконавців. У сукупності ці два пункти гарантують, що робота буде виконана в повній відповідності з документацією, діючими БНіП та ПУЕ.
  3. Висока культура виробництва. Наші співробітники приїдуть в точно призначений час, завдяки гарній технічної оснащеності оперативно виконають монтаж, приберуть за собою будівельне сміття.
  4. Вигідні розцінки. Вони у нас лише трохи вище, ніж у приватників, які працюють без всяких документів і, зрозуміло, не надають ніякої гарантії. А Relicon з замовниками укладає договір, в якому зазначаються строки виконання робіт, вартість і гарантійні зобов'язання.
  5. У разі комплексного замовлення (проект + електромонтажні роботи) надається знижка. Якщо проект об'ємний, також буде знижка.
  6. Дотримання термінів виконання замовлення. Ми складаємо план-графік робіт, тому називаємо реальні дати і строго їх дотримуємося. Як вже було сказано вище, термін закінчення записується в договорі.

Установка і підключення електрофурнітури від Relicon - якісно, ​​швидко і доступно.

Дзвоніть прямо зараз

Або залиште заявку і наші менеджери зв'яжуться з Вами

Безкоштовна консультація

Залишіть номер телефону і ми Вам передзвонимо