Резервне живлення і безперебійне електропостачання (ДБЖ)

резервне джерело живлення

Для деякого обладнання та систем вкрай небажані несанкціоновані зупинки в роботі. Це може привести до аварій, втрати даних, псування майна і т.д. Наприклад, припинення подачі електроенергії на опалювальний котел на тривалий термін взимку призведе до зниження температури в будинку з усіма витікаючими наслідками.

Компанія Relicon має великий досвід в підключенні резервного і безперебійного живлення. Залежно від вимог до таких систем, ми їх комплектуємо різним обладнанням. Наприклад, якщо для обладнання взагалі не допускається несанкціонованої зупинки, то електрики компанії підключати до нього ДБЖ (джерела безперебійного живлення), а також генератор як джерело резервного живлення. Його включення буде здійснюватися автоматично. У більш простій системі ми встановимо генератор, який буде включатися по команді людини.

Наші переваги

 1. Великий досвід у створенні систем резервного і безперебійного живлення. Залежно від цілей ми підберемо оптимальний склад устаткування і автоматики.
 2. Кваліфіковані монтажники - середня або вища електротехнічна освіта, великий досвід подібних робіт.
 3. Можливість надання комплексної послуги - наші фахівці можуть спроектувати і встановити будь-яку електричну систему і вже до неї підключити резервне і безперебійне живлення. В цьому випадку:
  • зменшується загальна вартість робіт;
  • зменшуються терміни їх виконання;
  • підвищується якість.
 4. У будь-якому випадку один виконавець - це плюс. Зрозуміло, якщо він має високу кваліфікацію.
 5. Дотримання термінів. Назвали дату, до неї все і закінчимо. Ми дорожимо репутацією відповідальної компанії.
 6. Конкурентний прайс. Ми не будемо вас переконувати, що у нас вигідніше, ніж у інших. Просто ознайомтеся з нашими розцінками. Плюс до цього знижки - за комплексне замовлення, за великий обсяг. Плюс гарантія, яка записується в договір.
 7. Висока культура робіт - точний прихід на об'єкт в обумовлений час, оперативний електромонтаж завдяки чудовій технічної оснащеності і досвіду, мінімум дискомфорту для замовника під час надання послуги, прибирання будівельного сміття за собою. І тільки доброзичливе ставлення!

Підключення резервного і безперебійного живлення від Relicon - професійно і доступно.

Дзвоніть прямо зараз

Або залиште заявку і наші менеджери зв'яжуться з Вами

Безкоштовна консультація

Залишіть номер телефону і ми Вам передзвонимо