Вартість монтажу електричної теплої підлоги у Києві та області

Монтаж теплої підлоги

Система опалення «Тепла підлога» - одна з найпопулярніших. А в Україні, з-за співвідношення цін на енергоносії, з економічної точки зору найбільш вигідний електричний тепла підлога.

Фахівці компанії Relicon встановлять його вам в найкоротші терміни.

У нас є багатий досвід робіт з монтажу наступних видів цієї системи опалення:

Співробітники компанії точно втілять проект в життя - виконають необхідні будівельні та єлектромонтажні операції, приберуть за собою будівельне сміття.

Наші переваги

 1. Висока кваліфікація наших співробітників:
  • великий досвід подібних робіт і десятки виконаних проектів;
  • електротехнічне середня або вища освіта.
 2. У нас не працюють випадкові люди, а наші електрики добре матеріально мотивовані.
 3. Розроблена і впроваджена система перевірки і оцінки якості робіт і прив'язана до неї система матеріального заохочення співробітників. Це дозволяє виконувати проекти з максимально високою якістю.
 4. Можливість надання комплексної послуги - від проектування до монтажу. Її плюси:
  • наші досвідчені проектанти розроблять збалансований по ефективності і економічності / ціною проект, порекомендують найбільш оптимальний для ваших умов вид електричної теплої підлоги;
  • за комплексне замовлення - знижка;
  • зменшується загальний час проведення робіт.
 5. Попутно скажімо, що ми не рекомендуємо встановлювати теплу підлогу без проекту. Напевно не найкращим чином буде обраний крок укладання нагріває кабелю або підібрана потужність нагріває мату (ІЧ-плівки). Можливий неправильний підбір пристроїв автоматики і т.д. Як результат - недостатній прогрів взимку або неекономічність опалення.
 6. Дотримання термінів робіт. Пообіцяли (точніше, записали в договорі) конкретну дату, значить, до неї опалення буде готово!
 7. Вигідний прайс. Якщо порівняти ціну за тепла підлога від нашої компанії і від бригади будівельників (без будь-яких документів), то різниця буде відсотків десять. Але ми гарантуємо економічність і надійність системи і надаємо на неї гарантійні зобов'язання.

Тепла підлога від Relicon - дійсно теплий і недорогий

Дзвоніть прямо зараз

Або залиште заявку і наші менеджери зв'яжуться з Вами

Безкоштовна консультація

Залишіть номер телефону і ми Вам передзвонимо