Підбір обладнання та матеріалів для електромонтажу

Підбір обладнання та матеріалів для електромонтажу

Компанія Relicon пропонує свої послуги з підбору обладнання та матеріалів для проведення електромонтажних робіт будь-якої складності та обсягу.

Чому вигідно звернутися до нас?

Сучасний ринок електрообладнання та матеріалів дуже динамічний. У ньому щорічно з'являються сотні новинок з цікавими технічними характеристиками.

Відстежувати всі це людині, яка з цим не пов'язана просто нереально. Як результат - застосування для створення якої-небудь електричної системи (тепла підлога, освітлення і т.д.) застарілого обладнання і матеріалів. Наприклад, людина захотіла встановити у себе систему опалення «Тепла підлога». Вирішила для цього використовувати нагріває кабель. Хоча для її будинку краще б підійшли інфрачервоні нагрівальні стрижні. А вона про них навіть не чула! В результаті отримає опалення з гіршими характеристиками.

Наші фахівці прекрасно орієнтуються в сучасному ринку електроматеріалів, тому виходячи із завдань, запропонують оптимальне рішення.

Підбір обладнання та матеріалів може проводитися за трьома варіантами:

  1. Ви замовляєте у нас проект (освітлення, слабкострумових систем, заземлення і т.д.). Наші фахівці створюють проектну документацію, в яку в обов'язковому порядку входить специфікація на обладнання та матеріали. Згідно з неї ми виробляємо їх покупку і доставку до місця робіт.
  2. Ви доручаєте нам підібрати обладнання і матеріали для необхідної вам електричної системи і називаєте її основні технічні характеристики. Наші фахівці проводять підбір, погоджують з вами список, виробляють покупку і доставку до місця роботи.
  3. У вас є специфікація обладнання і матеріалів. Ви її передаєте нам і по ній ми проводимо підбір і покупку.

Крім оптимального підбору звернення до нас має ще ряд позитивних моментів:

  1. Багато постачальників обладнання та матеріалів надають нам знижки, як постійним клієнтам. Тому покупка через нас буде для вас вигідною.
  2. Оперативність. Ми швидко закупимо все необхідне і доставимо на об'єкт. Вам не потрібно буде втрачати свого часу, шукати транспорт або погоджувати доставку з продавцем його транспортом.
  3. У разі комплексного замовлення - від проекту до його реалізації, включаючи підбір обладнання і матеріалів, наша компанія надає істотну знижку.

Підбір обладнання та матеріалів від Relicon - швидко і вигідно.

Дзвоніть прямо зараз

Або залиште заявку і наші менеджери зв'яжуться з Вами

Безкоштовна консультація

Залишіть номер телефону і ми Вам передзвонимо