Проектування і установка систем заземлення та блискавкозахисту у Києві

Проектування і монтаж заземлення Заземлення - надійний спосіб вберегти людину від ураження електричного струму при його торканні до побутової техніки, обладнання, що знаходиться під напругою. Фахівці компанії Relicon мають великий досвід створення подібної системи на різних об'єктах - від приватних будинків до великих промислових ділянок. Якщо говорити про комерційні підприємствах, то робота обладнання без заземлення заборонена.

У загальному вигляді робота з проектування та монтажу заземлення виглядає так:

  1. Збір інформації про обладнання, яке необхідно заземлити (його потужність, габаритні розміри) і його розташування.
  2. Збір інформації про об'єкт, в якому встановлено це обладнання.
  3. Створення проекту заземлення.
  4. Комплектація матеріалів для системи заземлення (заземлювачі, кабелі) і доставка до об'єкта.
  5. Установка заземлювачів (поглиблення їх в землю на необхідну глибину).
  6. З'єднання заземлювачів кабелем.
  7. Приєднання цього кабелю до обладнання.

Всі з'єднання кабелю з заземлювачами робляться зварюванням вкрест і захищаються від корозії бітумом.

Наші переваги

  1. Вигідна вартість робіт. За адекватну вартість ви отримаєте надійну систему заземлення, що відповідає всім вимогам БНіП та ПУЕ. З боку контролюючих органів до неї не буде претензій, як по документації, так і по самому монтажу.
  2. Стислі терміни виконання. Ми оперативно ознайомимося з іншими необхідними документами, виїдемо на об'єкт, виконаємо проект і проведемо монтаж. Якщо на об'єкті ведуться інші роботи, ми постараємося виконати роботи, не заважаючи іншим, і при необхідності синхронізуємо дії.
  3. Можливість виконання комплексної послуги. Крім проектування та монтажу заземлення ми можемо спроектувати і змонтувати всю електричну систему на об'єкті - освітлення, електроживлення обладнання, слабкострумові системи, захист від блискавки. Це помітно зменшить загальну вартість електричної частини і терміни її створення.

Всі роботи - проектування та монтаж виконуються досвідченими фахівцями з профільним (електротехнічним) освітою, за плечима яких не один такий проект. У Relicon діє система перевірки і оцінки якості робіт, на основі якої проводиться матеріальне заохочення виконавців. Створюється договір, в якому прописуються терміни, вартість і наші гарантійні зобов'язання.

Дзвоніть прямо зараз

Або залиште заявку і наші менеджери зв'яжуться з Вами

Безкоштовна консультація

Залишіть номер телефону і ми Вам передзвонимо