Послуги електрика у Києві та області

електрик Києв

Ціни на послуги електрика

Види робітЦіна
Монтаж освітлювальних приладів 80–250 грн / шт.
Установка розеток і вимикачів 50–100 грн / шт.
Монтаж електропроводки 14–120 грн/м
Монтаж електрощитів та автоматів 90–5000 грн / шт.
Дрібні електромонтажні роботи 350грн/ ч
Установка електролічильників 250–1000 грн / шт.
Демонтаж електрики 1000–6000 грн / пос.
Слабкострумові роботи 250–6500 грн / пос.
Встановлення електрообладнання 350–2500 грн / шт.

Ціни на послуги електрика актуальні за станом на 26.03.2021 р.

Цих неприємностей ви уникнете, працюючи з нами

 • Низька якість робіт
 • Зростання цін в ході робіт
 • Невідповідність ціни та якості
 • Непрофесійні фахівці
 • Зрив контрактних термінів виконання
 • Залишене сміття
монтаж кабелю

Виклик електрика в Києві

Зараз без електрики важко уявити життя сучасної людини, особливо у великому мегаполісі, наприклад, в Києві. У кожній квартирі налічується безліч електроприладів – холодильник, пральна машина, телевізор, комп'ютер та інше, інше, інше. Не кажучи вже про освітлення. Відсутність подачі електроенергії в будинок за своїми наслідками і стресу поступається хіба що пожежі. В цьому випадку необхідна професійна допомога – робота електрика. Керуватися девізом: «Що тут такого! Розберуся! Сам з вусами» загрожує неприємними наслідками. Непрофесійне, любительське виправлення несправностей може призвести до ураження електричним струмом, як вас, так і ваших близьких, які будуть користуватися небезпечно виконаної проводкою. Плюс до цього додайте можливість псування побутової техніки та виникнення пожежі.

Теж саме можна сказати, якщо без належних знань і навичок намагатися самостійно встановити нову розетку або вимикач, підключити кондиціонер, водонагрівач або інший потужний електричний прилад.

Слід пам'ятати, що для ремонту системи електропостачання квартири та її зміни, крім навичок і знань необхідні спеціальні прилади – тестери, датчик прихованої проводки, стрипер (інструмент для зачистки кінців проводів) і т. д. без них ремонт або монтаж буде неякісним і довгим.

Тому ще раз. Ремонт і монтаж електричних систем вимагає професіоналізму, досвіду і спеціального інструменту. Інакше ви втратите час, а може бути і здоров'я. Плюс понесете фінансові збитки.

Причини відсутності електроенергії в квартирі

Перелічимо основні причини, по яким може припинитися подача електроенергії в квартиру – повністю або частково (тобто в одні кімнатах електрика є, в інших немає):

 1. Несправний ввідний автомат в квартиру/будинок.
 2. Коротке замикання в розподільній коробці.
 3. Пошкодження проводки.
 4. Несправний якийсь електроприлад, з-за чого спрацьовує автоматика і відключає подачу електроенергії.

Для того, щоб точно визначити причину несправності і локалізувати її, необхідно звернутися до електрика. Якщо ви проживаєте в місті Києві, то ми рекомендуємо звернутися в компанію Relicon, яка пропонує послуги електрика в повному обсязі.

Наші послуги електрика в Києві

Ми виконуємо наступні роботи в Києві, пов'язані з електрикою:

 1. Пошук і усунення несправностей проводки – заміна автоматів, вимикачів, розеток, дроту, відновлення контакту.
 2. Монтаж електрофурнітури – установка розеток і вимикачів.
 3. Монтаж стабілізаторів напруги.
 4. Монтаж електролічильників.
 5. Установка реле захисту.
 6. Підключення потужних електроприладів – водонагрівачів, електричних плит і духовок, кондиціонерів, обігрівачів.
 7. Установка/заміна освітлювальних приладів.

Як ми працюємо

Ви дзвоните нам по контактному телефону - ‎(095) 030 50 60, ‎(098) 030 50 60‎ і називаєте причину виклику. У відповідність з нею наш електрик підбирає необхідний інструмент і матеріали, які йому можуть знадобитися в роботі. Наприклад, якщо в квартирі пропало світло, то в обов'язковому порядку наш співробітник візьме прилад для визначення прихованої проводки і тестер.

Прибувши на місце, наш електрик уточнить завдання і приступить до його виконання. Якщо це електромонтаж, то обов'язково вислухає ваші побажання – де необхідно поставити розетку або вимикач і т. д. У кінці роботи в обов'язковому порядку наш співробітник прибере робоче місце. Після ви підпишете «Акт виконаних робіт», в якому буде перерахований увесь їх об'єм, вказана вартість. Окремим рядком будуть прописані наші гарантійні обставини.

Як правильно викликати електрика в Києві

Потреба в ремонті проводки в квартирі може виникнути раптово. Як в цьому випадку поступає людина? Варіантів кілька:

 1. Телефонує знайомому електрику.
 2. Дзвонить в ЖЕК і ті надсилають йому електрика.
 3. Гарячково шукає газету з оголошеннями послуг електрика і дзвонить за першого ліпшого номеру.

Всі варіанти, крім першого, неправильні! Перший варіант має право на життя, якщо ваш знайомий електрик дійсно професіонал і вже неодноразово доводив це. Другий варіант поганий тим, що ви напевно заплатите вище, ніж можна було б. При цьому далеко не факт, що робота буде виконана якісно. Відомо, які часто електрики працюють в ЖЕКах.

Третій варіант – це кіт у мішку. Хто приїде до вас на виклик одному Богу відомо. Може професіонал, а може (швидше за все) людина, для якого послуги електрика – це підробіток. Зрозуміло, в цьому випадку ніяких гарантій не надається.

Тому найбільш розумний варіант (у разі, якщо у вас немає знайомого професійного електрика) звернутися в компанію Relicon.

Наші переваги

 1. Великий досвід роботи та професіоналізм. Наша компанія вже більше 10 років надає послуги електрика в Києві. За той час сформувався стійкий кістяк професіоналів своєї справи, за плечима яких роки роботи в цій області і десятки, а то і сотні наданих послуг. Всі наші електрики мають середню або вищу електротехнічне освіту, не менше четвертої групи допуску з електробезпеки.
 2. Всі роботи будуть виконані в суворій відповідності з ПУЕ та іншими нормативними документами. Користуватися встановленими нами розетками, вимикачами та іншими електроприладами абсолютно безпечно. На всі роботи надається письмова гарантія.
 3. Працюємо без вихідних. Ми прекрасно розуміємо, що значить залишитися без електрики. Це і холодильник, який потік, зіпсовані продукти, зірвані плани і т. д. Тому, при необхідності готові приїхати навіть вночі.
 4. Комплексні послуги. Ми готові зробити не тільки стандартну роботу електрика, про яку ми говорили вище, але і виконати більш об'ємні замовлення. Наприклад, встановити електричну теплу підлогу або створити систему освітлення або проводки на будь-якому об'єкті. У нашому штаті є проектанти, які зроблять якісний проект, а наші електромонтажники втілять його в життя.
 5. Доступні тарифи. Ознайомтеся з нашим прайсом і ми впевнені, що він вам сподобається. Вартість послуг електрика в Relicon не набагато вище ціни, яку просять люди, які називають себе електриками, але не мають ніяких підтверджуючих документів, працюють без договорів і надання гарантії. Також наші тарифи нижчі, ніж у електриків від ЖЕКів і тому подібних організацій.

Виклик електрика компанії Relicon – це гарантія якості робіт, це ввічливість, доброзичливість. Це ваше заощаджений час і сили.

Звоните Прямо Сейчас

Или oставьте заявку и наши менеджеры свяжутся с вами

Бесплатная консультация

Оставьте номер телефона и мы Вам перезвоним