Послуги електрика в Києві та області

електрик Києв

Ціни на послуги електрика в Києві від 07.02.2023 р.

Види робітЦіна
Монтаж кабелю та проводу від 25 грн. за м.п.
Штроблення стін від 50 грн. за м.п.
Свердління і установка підрозетників від 110 грн. за шт.
Установка і комутація розподільних коробок від 180 грн. за шт.
Монтаж і підключення модульного обладнання від 100 грн. за шт.
Монтаж реле контролю напруги від 350 грн. за шт.
Монтаж стабілізаторів напруги від 1000 грн. за шт.
Укладання і настройка теплої підлоги від 170 грн / м2
Монтаж електрофурнітури від 80 грн. за шт.
Монтаж освітлювальних приладів від 190 грн. за шт.
Монтаж і підключення побутової техніки від 300 грн. за шт.

Ціни на послуги електрика актуальні за станом на 07.02.2023 р.

Цих неприємностей ви уникнете, працюючи з нами

 • Низька якість робіт
 • Зростання цін в ході робіт
 • Невідповідність ціни та якості
 • Непрофесійні фахівці
 • Зрив контрактних термінів виконання
 • Залишене сміття
монтаж кабелю

Виклик електрика в Києві

Зараз без електрики важко уявити життя сучасної людини, особливо у великому мегаполісі, наприклад, в Києві. У кожній квартирі налічується безліч електроприладів – холодильник, пральна машина, телевізор, комп'ютер та інше, інше, інше. Не кажучи вже про освітлення. Відсутність подачі електроенергії в будинок за своїми наслідками і стресу поступається хіба що пожежі. В цьому випадку необхідна професійна допомога – робота електрика. Керуватися девізом: «Що тут такого! Розберуся! Сам з вусами» загрожує неприємними наслідками. Непрофесійне, любительське виправлення несправностей може призвести до ураження електричним струмом, як вас, так і ваших близьких, які будуть користуватися небезпечно виконаної проводкою. Плюс до цього додайте можливість псування побутової техніки та виникнення пожежі.

Теж саме можна сказати, якщо без належних знань і навичок намагатися самостійно встановити нову розетку або вимикач, підключити кондиціонер, водонагрівач або інший потужний електричний прилад.

Слід пам'ятати, що для ремонту системи електропостачання квартири та її зміни, крім навичок і знань необхідні спеціальні прилади – тестери, датчик прихованої проводки, стрипер (інструмент для зачистки кінців проводів) і т. д. без них ремонт або монтаж буде неякісним і довгим.

Тому ще раз. Ремонт і монтаж електричних систем вимагає професіоналізму, досвіду і спеціального інструменту. Інакше ви втратите час, а може бути і здоров'я. Плюс понесете фінансові збитки.

Причини відсутності електроенергії в квартирі

В ідеалі, електрична система квартири потребує постійного контролю та профілактики. Але насправді ніхто цим не займається, поки не станеться поломка. Особливо небезпечне недбале ставлення до електросистеми у старих будинках, яких у Києві достатньо. Проведення в будинках, які були збудовані ще за радянських часів – це постійна небезпека, тому якщо ви купуєте квартиру в такому будинку, перше, що потрібно зробити – це поміняти електричну систему. Вона просто не розрахована на сучасні навантаження і добряче зносилася. У яких випадках заміна проводки у старому будинку просто необхідна.

Перелічимо основні причини, по яким може припинитися подача електроенергії в квартиру – повністю або частково (тобто в одні кімнатах електрика є, в інших немає):

 1. Несправний ввідний автомат в квартиру/будинок.
 2. Коротке замикання в розподільній коробці.
 3. Пошкодження проводки.
 4. Несправний якийсь електроприлад, з-за чого спрацьовує автоматика і відключає подачу електроенергії.

Також допомога електрика необхідна у таких випадках:

 1. Нестача потужності. Навіть якщо ви змінювали систему електрики у вашій квартирі 10 років тому, це не означає, що вона витримає навантаження сьогодні. Згадайте, скільки техніки було у вас у той час, а скільки її зараз: пральна машина, кавоварка, мікрохвильова піч, посудомийка, мультиварка або пароварка, по телевізору в кожній кімнаті та на кухні, телефони та планшети у кожного члена сім'ї. і т.д. Всі ці прилади ми включаємо в мережу одночасно, не замислюючись про наслідки, а вони можуть бути найгіршими. Провід перегрівається, контакти слабшають, трапляються короткі замикання, і зростає ризик займання.
 2. Монтаж кабелів із різних матеріалів. Тут полагодили, там поміняли розетку, там приєднали новий агрегат - в результаті в одній квартирі багато кабелів з міді, сталі, алюмінію. Кожен із цих матеріалів характеризується різним показником опору, звідси проблеми: оплавлення проводів, розрив контактів та далі за списком. Тому дуже бажано, якщо ви не бажаєте виникнення регулярних небезпечних ситуацій з електрикою, співпрацюйте з однією компанією. Стаючи постійними клієнтами компанії Relicon, ви попереджаєте проблеми з електрикою в майбутньому.
 3. Термін служби комплектуючих електромережі. А ви знали, що кожен елемент вашої проводки має свій термін служби. Він залежить від матеріалу жили, ізоляції, корпусу. Тому дуже важливо прислухатися до рекомендацій фахівця, а не купувати те, що дешевше. Чим якісніший матеріал, тим довше слугує виріб. Але навіть за високої якості термін служби обмежений, наприклад, для вимикачів він становить від 5 до 8 років, для автоматів від 10 до 12 років, для проведення – 15-20 років. В ідеалі, після терміну служби всі комплектуючі потрібно змінювати з метою безпеки.
 4. Механічні пошкодження. Якщо ремонт чи проводку електрики в квартирі роблять бездумно, без плану, то механічні пошкодження мережі майже неминучі. Вбили цвях у стіну і пошкодили кабель та інші схожі ситуації, на жаль, не рідкість. Наша компанія завжди при капітальному ремонті електрики залишає клієнту план, щоб уникнути таких неприємностей. Убитий не там цвях може призвести до того, що доведеться розбирати стіни в кімнаті, а цій вже зовсім інші витрати. Постійне обслуговування електромережі в квартирі в однієї компанії – це вигідно, а головне, гарантує продовження терміну експлуатації проводки та комплектуючих, що в результаті виходить набагато дешевше, ніж регулярний виклик випадкового електрика через непрофесійний хаотичний ремонт та проблеми, що виникають у його результаті.

Для того, щоб точно визначити причину несправності і локалізувати її, необхідно звернутися до електрика. Якщо ви проживаєте в місті Києві, то ми рекомендуємо звернутися в компанію Relicon, яка пропонує послуги електрика в повному обсязі.

Електрика в новобудові під ключ

Якщо ви вже купили квартиру в новобудові, то, напевно, не дуже задоволені типовою розводкою, яку пропонує забудовник, а може електромережа підведена тільки до квартири, а її розведення по житлових приміщеннях пропонується, як окрема опція. Тоді вам обов'язково потрібно звертатися до професіоналів, тому що монтаж електромережі в новобудові – це цілий комплекс складних робіт:

Щоб замовити встановлення електромережі в новобудові, вам необхідно спочатку викликати електрика для попередньої консультації. Наш спеціаліст подивиться саме приміщення, вислухає ваші побажання щодо розміщення розеток та техніки. Якщо у вас є проект дизайн вашої нової квартири – це чудово, ми можемо розробити проект електромережі на його основі.

Дуже часто до наших спеціалістів звертаються мешканці новобудов вже після ремонту в тому випадку, коли вони вирішили залишити типову проводку, а потім виявилося, що їм не вистачає розеток, точок освітлення, потрібно підключити додаткову техніку. В цьому випадку у наших фахівців не буде іншого виходу, як зіпсувати свіжий ремонт. Ми завжди все робимо дуже професійно та акуратно, але деякі роботи просто неможливо провести без розбору стін або пуску не дуже естетичних дротів по підлозі чи стелі. Тому подбайте про свій комфорт заздалегідь, поки основні ремонти роботи не розпочато.

Наші фахівці швидко та якісно встановлять електромережу в квартирі в новобудові під ключ за заздалегідь обумовленою клієнтом вартістю.

Монтаж та ремонт електрики в заміському будинку або котеджі

Якщо наші послуги потрібні в заміському будинку або котеджі, ми, перш за все, дізнаємося, з якого матеріалу збудовано будинок. Тому що в кожному варіанті будівництва та оздоблення своя техніка роботи, протоколи та інструменти.

Послуги електрика для дерев'яних заміських будинків у Києві

Житло із натуральних матеріалів – це тренд останніх кількох років. Жити в дерев'яному будинку приємно та затишно, а щоб було ще й безпечно, потрібно довірити всі роботи з електрики Relicon. Власники повинні розуміти, що без дотримання техніки безпеки та передбачення всіх можливих нюансів при монтажі електромережі, ймовірність трагедії у дерев'яному будинку набагато вища, ніж у будь-якому іншому.

Прихована проводка в дерев'яному будинку може монтуватися лише за допомогою додаткового захисту. Багато компаній, посилаючись на європейські стандарти, стверджують, що в дерев'яних будинках можна встановлювати електромережу без додаткової ізоляції. Але при цьому не уточнюють, що за цими ж стандартами повинні використовуватися лише певні кабелі, дроти та інші елементи мережі, ціна яких може бути дуже великою. До того ж, якщо знадобиться заміна або ремонт, такі матеріали можна міняти тільки на аналогічні.

Ми завжди монтуємо проводку у дерев'яних будинках лише з додатковим захистом. Можуть використовувати залізні труби або короби, що самозагасають гофри із пластику, рідше, ПВХ труби. При цьому наші фахівці розробляють проект таким чином, щоб електрик завжди мав доступ до будь-якої ділянки системи, якщо раптом знадобиться ремонт.

Також ми використовуємо тільки марки кабелів, які виключають поширення вогню. Будівельник та постачальник матеріалів, які будували ваш будинок, можуть скільки завгодно розповідати про просочення, які протистоять загорянню та забезпечують пожежну безпеку вашого дерев'яного будинку. Дерево горить у вогні з будь-якими просоченнями - це факт, тому якщо йдеться про встановлення електромережі в дерев'яному будинку, ні про які відступи від вимог техніки безпеки бути не може.

Наша компанія вже має чималий досвід таких робіт, ми знаємо якісних виробників матеріалів та можемо встановити як приховане, так і відкрите проведення в дерев'яному будинку.

Послуги електрика для будинків з газобетону та піноблоків у Києві

Монтаж та ремонт проводки в таких будинках нерідко потребує спеціальних інструментів. У наших майстрів є все необхідне для якісної, акуратної та оперативної роботи. Монтаж у таких приміщеннях виконується до проведення всіх оздоблювальних робіт. У будинках з газобетону та піноблоків також можна встановлювати приховане або відкрите проведення.

Монтаж електромережі в офісі

Монтаж проводки в офісі – це дуже складна процедура. Її виконати може лише професіонал, котрий має досвід необхідних робіт. Сучасне офісне приміщення, буквально, напхане дорогою технікою та приладами. Майже у кожній компанії є серверні, які споживають величезну кількість електроенергії. Тому при проектуванні електромережі потрібно враховувати багато нюансів.

Особливо складно створювати сучасну електромережу для офісу у старих будинках. Тут алюмінієва проводка, яка може просто не витримувати навантажень, тому її доведеться повністю замінити. Будь-яка поломка може вивести з ладу дороге обладнання, а це суми, які не можна порівняти з тими, які знадобляться на проведення якісних робіт з монтажу нової електромережі для офісу в старій будівлі.

При проектуванні офісного постачання електрики в сучасному бізнес-центрі ми враховуємо всі побажання клієнта. Його може просто не задовольняти вже існуюче типове розведення, але на встановлення нових точок може знадобитися узгодження, а також повністю підготовлена технічна документація. Ми візьмемо на себе всі ці проблеми, підготуємо необхідні документи, щоб зробити всі роботи швидко, якісно і так, як хоче замовник.

Що таке ремонт електромережі у сучасному розумінні

Сучасна система електропостачання взагалі, і кожного житла, зокрема, – це вже не та електромережа, яка була навіть 10 років тому. Якщо ви ще живете старими стандартами і вважаєте, що самі можете встановити розетку, поміняти вимикач або навіть відновитися розірвану мережу, то чекайте на безліч неприємних, а до того ж дуже дорогих сюрпризів. Вихід з ладу усієї техніки в будинку – це не найстрашніше, що може з вами трапиться.

Наша компанія враховує всі особливості сучасної мережі. Від напруги, яка виникає при включенні всіх приладів у будинку одночасно до естетичного оформлення в дизайнерських інтер'єрах.

Ми працюємо з дуже популярною сьогодні ретро-проводкою, тому співпрацюємо з деякими дизайнерськими компаніями, які використовують цей прийом у своїх роботах. Тільки перевірені матеріали та сучасне обладнання. З Спеціальні ліцензовані програми для розробки проектів допомагають нам розрахувати електромережу приміщення будь-якого розміру та призначення з урахуванням усіх критеріїв та побажань замовників. Наші проектанти розробляють як схеми з нуля, так і можуть створити проект модернізації, якщо будуть виконані деякі умови.

Нам сотні разів доводилося виїжджати на виклики та виправляти проблеми, що виникли після роботи дядька Васі із ЖЕКу чи сусіда, «який трохи розуміється на електриці». Ціна вирішення таких проблем завжди набагато вища, ніж спочатку правильно усунена несправність професіоналами з нашої компанії.

Враховуючи ті складнощі, які відчуває наша електросистема в цей час, нам доводиться стикатися з різними поломками. Наші фахівці вже набули такого колосального досвіду роботи в ці непрості дні, що беруться за найскладніші роботи, а всім необхідним сучасним обладнанням компанія забезпечує їх у повному обсязі.

Індивідуальне рішення для кожного виклику та клієнта – це наш підхід до роботи. Електромережа Києва ще дуже далека від досконалості і на її модернізацію підуть роки, тому якщо ви хочете щоб у вашому будинку електроприлади працювали справно, світло горіло і не було небезпеки перевантаження мережі з усіма проблемами, що випливають звідси, викличте наших фахівців для огляду та діагностики, адже попередити проблему завжди дешевше, ніж її вирішувати, а щодо електрики ще й набагато безпечніше.

Так, наші послуги коштують дорожче, ніж робота дядька Васі чи сусіда, але чи коштує ваш спокій за свою безпеку та впевненість у тому, що ви завжди можете покластися на професіоналів за будь-якої проблеми з проведенням цієї невеликої різниці.

Наші послуги електрика в Києві

Ми виконуємо наступні роботи в Києві, пов'язані з електрикою:

 1. Пошук і усунення несправностей проводки – заміна автоматів, вимикачів, розеток, дроту, відновлення контакту.
 2. Монтаж електрофурнітури – установка розеток і вимикачів.
 3. Монтаж стабілізаторів напруги.
 4. Монтаж електролічильників.
 5. Установка реле захисту.
 6. Підключення потужних електроприладів – водонагрівачів, електричних плит і духовок, кондиціонерів, обігрівачів.
 7. Установка/заміна освітлювальних приладів.

Як ми працюємо

Ви дзвоните нам по контактному телефону - ‎(095) 030 50 60, ‎(098) 030 50 60‎ і називаєте причину виклику. У відповідність з нею наш електрик підбирає необхідний інструмент і матеріали, які йому можуть знадобитися в роботі. Наприклад, якщо в квартирі пропало світло, то в обов'язковому порядку наш співробітник візьме прилад для визначення прихованої проводки і тестер.

Прибувши на місце, наш електрик уточнить завдання і приступить до його виконання. Якщо це електромонтаж, то обов'язково вислухає ваші побажання – де необхідно поставити розетку або вимикач і т. д. У кінці роботи в обов'язковому порядку наш співробітник прибере робоче місце. Після ви підпишете «Акт виконаних робіт», в якому буде перерахований увесь їх об'єм, вказана вартість. Окремим рядком будуть прописані наші гарантійні обставини.

Як правильно викликати електрика в Києві

Потреба в ремонті проводки в квартирі може виникнути раптово. Як в цьому випадку поступає людина? Варіантів кілька:

 1. Телефонує знайомому електрику.
 2. Дзвонить в ЖЕК і ті надсилають йому електрика.
 3. Гарячково шукає газету з оголошеннями послуг електрика і дзвонить за першого ліпшого номеру.

Всі варіанти, крім першого, неправильні! Перший варіант має право на життя, якщо ваш знайомий електрик дійсно професіонал і вже неодноразово доводив це. Другий варіант поганий тим, що ви напевно заплатите вище, ніж можна було б. При цьому далеко не факт, що робота буде виконана якісно. Відомо, які часто електрики працюють в ЖЕКах.

Третій варіант – це кіт у мішку. Хто приїде до вас на виклик одному Богу відомо. Може професіонал, а може (швидше за все) людина, для якого послуги електрика – це підробіток. Зрозуміло, в цьому випадку ніяких гарантій не надається.

Тому найбільш розумний варіант (у разі, якщо у вас немає знайомого професійного електрика) звернутися в компанію Relicon.

Наші переваги

 1. Великий досвід роботи та професіоналізм. Наша компанія вже більше 10 років надає послуги електрика в Києві. За той час сформувався стійкий кістяк професіоналів своєї справи, за плечима яких роки роботи в цій області і десятки, а то і сотні наданих послуг. Всі наші електрики мають середню або вищу електротехнічне освіту, не менше четвертої групи допуску з електробезпеки.
 2. Всі роботи будуть виконані в суворій відповідності з ПУЕ та іншими нормативними документами. Користуватися встановленими нами розетками, вимикачами та іншими електроприладами абсолютно безпечно. На всі роботи надається письмова гарантія.
 3. Працюємо без вихідних. Ми прекрасно розуміємо, що значить залишитися без електрики. Це і холодильник, який потік, зіпсовані продукти, зірвані плани і т. д. Тому, при необхідності готові приїхати навіть вночі.
 4. Комплексні послуги. Ми готові зробити не тільки стандартну роботу електрика, про яку ми говорили вище, але і виконати більш об'ємні замовлення. Наприклад, встановити електричну теплу підлогу або створити систему освітлення або проводки на будь-якому об'єкті. У нашому штаті є проектанти, які зроблять якісний проект, а наші електромонтажники втілять його в життя.
 5. Доступні тарифи. Ознайомтеся з нашим прайсом і ми впевнені, що він вам сподобається. Вартість послуг електрика в Relicon не набагато вище ціни, яку просять люди, які називають себе електриками, але не мають ніяких підтверджуючих документів, працюють без договорів і надання гарантії. Також наші тарифи нижчі, ніж у електриків від ЖЕКів і тому подібних організацій.

Виклик електрика компанії Relicon – це гарантія якості робіт, це ввічливість, доброзичливість. Це ваше заощаджений час і сили.

Дзвоніть прямо зараз

Або залиште заявку і наші менеджери зв'яжуться з Вами

Безкоштовна консультація

Залишіть номер телефону і ми Вам передзвонимо