Монтаж кабелів і дротів. Способи і правила прокладки електропроводки.

Монтаж кабелю

Для практично будь-якої електричної системи монтаж кабелю в загальному обсязі робіт з її створення займає помітне, а часто й основне місце. Фахівці компанії Relicon прокладають кабелі для:

В залежності від проекту ми можемо виконати:

Наші переваги

 1. Роботи виконують кваліфіковані фахівці мають профільну середню або вищу освіту, мінімум 4 діючу групу допуску з електробезпеки (а більше 40% − п'яту, вищу), великий досвід робіт. Вони виконають прокладку кабелю в суворій відповідності з проектною документацією.
 2. Виконуємо монтаж кабелю під ключ – проектування електричної системи плюс її створення. Це дозволяє нам:
  • зменшити загальну вартість робіт;
  • зменшити загальні терміни створення;
  • підвищити якість – всі виконавці (проектанти та монтажники) працюють в одній команді, перекласти відповідальність на кого.
 3. Вибір способу електромонтажу (зовнішній, прихований і т. д.) наші електрики проводять в залежності від призначення проводки (освітлення, силова і т. д.), вимога БНіП, ПУЕ та інших нормативних документів, вимог і побажань замовника.
 4. У компанії Relicon діє система перевірки і оцінки якості робіт та заохочення виконавців в залежності від цього.
 5. Всі роботи виконуються точно в строк. Ми чудово розуміємо, що значить дедлайн, обов'язки перед партнерами і т. д. Тому заздалегідь продумуємо план-графік робіт з урахуванням усіх можливих ризиків.
 6. Конкурентний прайс. Ми чудово розуміємо, що ціновий фактор – один з найважливіших, а для багатьох замовників – найважливіший. Тому ми пропонуємо вигідні розцінки плюс робимо різні знижки – за комплексне замовлення, за великий обсяг робіт, постійним клієнтам.

Всі перераховані переваги дозволяють нам успішно працювати та розвиватися з 2008 року, зміцнюючи свій імідж добросовісної компанії.

Звоните Прямо Сейчас

Или oставьте заявку и наши менеджеры свяжутся с вами

Бесплатная консультация

Оставьте номер телефона и мы Вам перезвоним