Установка реле контролю напруги в Києві і області

У сучасній квартирі налічується велика кількість різноманітної побутової, телевізійної та аудіо техніки. Вся вона працює від електричної енергії, від якості якої залежить її працездатність і тривалість експлуатації. Під якістю електроенергії в даному випадку мається на увазі відповідність величини напруги електричного струму допустимим значенням. В даний час (з травня 2014 року) номінальна напруга однофазної мережі повинна становити 230В з допустимим діапазоном 10% в обидві сторони. Тобто до будь-якого електроприладу повинен підходити напруга від 207 до 252В. Значення нижче і вище цього діапазону вважаються небезпечними для побутового електрообладнання.

На жаль, реальність така, що часто це важлива умова не дотримуються. В електричній мережі присутні так звані скачки напруги. Причини різні:

Деякі вважають, що небезпечно лише висока напруга, а від нього врятують запобіжники. Це помилкова думка. По-перше, запобіжник може не встигнути спрацювати з-за високої напруги, і вона пройде далі в пристрій, спалюючи мікросхеми, транзистори і т. д.

По-друге, низька напруга також небезпечна, як і висока. А від нього запобіжники не рятують. З-за низького напруги можливий перегрів електроприладів і навіть їх загоряння. Особливо небезпечний такий режим роботи для блоків живлення, які є в будь-яких електронних пристроях – телевізорах, комп'ютерах, музичних центрах і т. д. Хочемо нагадати, що стрибок напруга не є гарантійним випадком і техніку, яка вийшла з ладу навіть на гарантії, безкоштовно ніхто ремонтувати не буде.

Як уникнути таких неприємностей? Одне з найбільш доступних і надійних рішень – установка однофазного реле контролю напруги або реле захисту.

Що дає установка реле захисту

Цей пристрій виконує дві функції:

У разі, якщо реле роз'єднало ланцюг, повторне включення відбувається через деякий час (як правило, 60 сек), навіть якщо значення напруги знову стало допустимим. Це зроблено для того, щоб у разі частих стрибків не відбувалося часте включення/вимикання техніки, що швидко зношує її (через пускові струми).

Переваги реле захисту

 1. Запобігання поломки електричних приладів і збільшення ресурсу їх роботи.
 2. Безпека – запобігання загоряння техніки через стрибок напруги.

Крім того, сучасні моделі реле захисту мають ще додаткові функції. Наприклад, функцію термозахисту – вимикають техніку з мережі в разі перегріву з-за поганого електричного контакту.

Що потрібно зробити, щоб встановити реле захисту

Необхідно зателефонувати в нашу компанію Relicon за контактним телефоном. Ви можете, як самостійно придбати реле захисту, так і доручить це зробити нашим фахівцям. Виходячи з максимального допустимого струму (визначається сумарною потужністю встановлених у квартирі електроприладів) ми підберемо для вас оптимальну модель реле захисту.

Реле захисту буває декількох видів:

 1. Вилка-розетка – пристрій вставляється в розетку, а на виході в нього вставляється вилка побутового приладу. Це найбільш бюджетний варіант. Але він підходить лише для одного пристрою.
 2. Захисне реле на DIN-рейку. Універсальний варіант. Воно встановлюється на вході в квартиру/будинок. Має велику кількість налаштувань – мінімальні і максимальні допустимі значення напруги, час затримки. Для захисту всієї квартири необхідно використовувати тільки цей варіант.

Наші фахівці в обумовлений час приїдуть на вказану адресу та виконають монтаж реле захисту, строго згідно правил ПУЕ. Якщо при установці утворюється будівельне сміття, вони його обов'язково приберуть. В кінці робіт ви отримаєте на руки підписаний «Акт прийому робіт», де буде вказана вартість монтажу, модель встановленого реле захисту і наші гарантійні зобов'язання.

Наші переваги

 1. Великий досвід виконання подібних робіт і висока кваліфікація наших фахівців. Тільки профільна електротехнічна вища або середня освіта.
 2. Виконання робіт з повній відповідності з правилами ПУЕ. Ми гарантуємо повну безпеку встановленого пристрою.
 3. Оперативність. Ми працюємо в режимі 24/7 і ви самі вибираєте зручний для вас час.
 4. Надаємо вам підписаний нашими фахівцями «Акт прийому робіт» в якому наводяться наші гарантійні зобов'язання.
 5. У разі купівлі у нас реле захисту на його монтаж надається знижка.
 6. Комплексні послуги. Наші електрики не тільки можуть встановити реле захисту, але і при необхідності встановити для нього електрошафа і перенести в нього електролічильник і необхідні комутуючі пристрої.
 7. Вигідні тарифи. У Києві надають послуги електрика три групи виконавців:
  • «шабашники» – люди, які не мають жодних документів і, по суті, не за що не відповідають.;
  • електрики ЖЕКів та подібних організацій;
  • спеціалізовані компанії.

Наші тарифи на послуги електрика, в т. ч. на монтаж реле захисту перевершують лише розцінки «шабашників». Але при цьому ми відповідаємо за свою роботу і нас завжди можна знайти.

Монтаж реле захисту від компанії Relicon – належно, оперативно, недорого.

Дзвоніть прямо зараз

Або залиште заявку і наші менеджери зв'яжуться з Вами

Безкоштовна консультація

Залишіть номер телефону і ми Вам передзвонимо