Монтаж стабілізатора напруги

Від якості напруги багато в чому залежить тривалість експлуатації побутових і промислових електроприладів. Доведено, що напруга, що відрізняється від номіналу на 10-15%, може вдвічі зменшити ресурс роботи пристрою. Рішення проблеми – використання стабілізаторів напруги. Вони виконують дві функції:

 1. Стабілізують напругу в районі 220-230В.
 2. Відключають живлення на техніку при значних перепадах напруги – менше 160В і вище 255В.

Види стабілізаторів напруги

Існують два класи таких пристроїв – для однофазної і трифазної мережі. Перші переважно використовуються в побуті, другі – для захисту промислового обладнання. По суті, трифазний стабілізатор напруги являє собою три синхронізовані між собою однофазні моделі. Тому, якщо у вас приватний будинок і до нього підходить трифазний струм, то для захисту всіх електроприладів необхідно встановити трифазну модель стабілізатора. Якщо необхідна стабілізація напруги в якійсь одній фазі, до якої підключено дорога техніка, то вигідніше поставити на цю лінії однофазну модель.

Також є класифікація стабілізаторів з точки зору їх підключення до мережі:

Мережеві стабілізатори напруги підключаються до звичайної розетки і розраховані на обслуговування одного пристрою.

Магістральні стабілізатори напруги встановлюються на вхід квартири після електролічильника. Вони розраховані на обслуговування всієї електричної техніки в квартирі. Саме такі моделі встановлюють фахівці компанії Relicon.

Переваги магістральних стабілізаторів напруги:

З точки зору конструкції стабілізатори бувають:

 1. Ступеневі стабілізатори напруги. Пристрій має кілька обмоток трансформатора і перемикання на потрібну відбувається за допомогою спеціального реле, що працює в автоматичному режимі.
  Переваги:
  • простота конструкції, а значить невисока ціна;
  • невеликі габарити;
  • тривалий термін експлуатації – до 10 років;
  • безшумність в роботі.
 2. Недолік – ступеневе регулювання, а значить, можлива подача нестабільної напруги в момент переключення з однієї обмотки на іншу. Це може викликати збої в роботі електронної техніки.
 3. Електронні стабілізатори напруги. Автоматичне регулювання напруги здійснюється за допомогою тиристорів.
  Переваги:
  • висока якість регулювання;
  • швидкий відгук на зміну напруги в мережі;
  • безшумність.
  Недоліки:
  • висока ціна;
  • великі габарити і вагу.
 4. Електромеханічні стабілізатори напруги. Регулювання напруги в цих пристроях проводиться за допомогою графітового щіткового контакту, який повертається за допомогою сервоприводу.
  Переваги:
  • висока стійкість до перевантажень;
  • низька чутливість до різним вхідним перешкод – форми і частоти струму;
  • широкий діапазон вхідної напруги – 130В-260В.
  Недоліки:
  • висока інерційність;
  • шум при роботі.

При виборі конкретної моделі стабілізатора напруги необхідно враховувати:

По останньому пункту. Часто електронна техніка не терпить навіть короткочасного перепаду напруги і виходить з ладу. До такої відносяться не тільки, наприклад, комп'ютери, телевізори, а й котел опалення, в якому стоять мікросхеми або навіть духова піч. Тому для них потрібні тільки електронні стабілізатори напруги.

Для зменшення витрат на стабілізацію напруги на квартиру можна реалізувати наступний варіант. На вхід встановити електромеханічну модель, а на примхливу електронну техніку поставити реле захисту. Для більш детальною інформацією звертайтесь до спеціалістів компанії Relicon. Вони, враховуючи всі особливості проведення вашої квартири/будинку і встановленою там техніки, порекомендують оптимальний варіант стабілізації напруги.

Монтаж стабілізатора напруги компанією Relicon (Київ)

Вам необхідно лише зателефонувати нам за контактним номером телефону і повідомити про свою проблему. У даному разі необхідності подачі якісного напруги на квартиру для безпечної і тривалої роботи техніки.

Фахівці Relicon, виходячи з наданих вами вихідних даних, розроблять оптимальну схему стабілізації напруги, підберуть для цього необхідне обладнання і назвуть загальну вартість робіт. Ви можете самостійно придбати необхідні пристрої. Тоді вартість проекту буде дорівнювати тільки ціною монтажу стабілізатора напруги.

По приїзду на місце в обумовлений час, наші спеціалісти виконають всі необхідні будівельні (у випадку, наприклад, заглиблення електричного шафи в стіну) і електромонтажні роботи. По закінченню приберуть весь утворився сміття і передадуть вам «Акт виконаних робіт». У ньому буде наведений прайс, загальна вартість виконаних робіт, перелік встановленого обладнання і наші гарантійні зобов'язання.

Переваги компанії Relicon

 1. Великий досвід виконання подібних робіт. Ми вже більше 10 років надаємо послуги електрика в Києві, в тому числі, встановлюємо стабілізатори напруги. Всі наші фахівці мають мінімум середню електротехнічну освіту. Тому всі роботи будуть виконані на максимально високому рівні з дотриманням усіх вимог ПУЕ.
 2. Надання гарантії на виконані роботи.
 3. Точне дотримання термінів. Приїжджаємо в строго призначений час, оперативно проводимо монтаж, прибираємо сміття і їдемо. Мінімум клопоту для вас.
 4. Надаємо комплексні послуги. Фахівці Relicon можуть встановити або модернізувати проводку у вашому будинку/квартирі. Замінити алюмінієві дроти на мідні, встановити нові розетки і вимикачі, перенести електролічильник, встановити реле захисту, скомпонувати всі комутаційні та захисні пристрої в одному електричній шафі і т. д. Маємо великий досвід і більш масштабних проектів – створення електричного теплого статі, системи сонячної генерації електроенергії і т. д.
 5. Вигідні ціни. Ознайомтеся з нашим прайсом і порівняйте його з пропозиціями від інших виконавців. Ви побачите, що більш низькі тарифи пропонують лише так звані «шабашники» − люди, які не мають жодних документів, які не відповідають за якість своїх робіт. Тарифи у інших компаній і електриків ЖЕКу вище.

Компанія Relicon – якісний, швидкий і недорогий монтаж стабілізаторів напруги у Києві. Виконання комплексних послуг по електриці.

Дзвоніть прямо зараз

Або залиште заявку і наші менеджери зв'яжуться з Вами

Безкоштовна консультація

Залишіть номер телефону і ми Вам передзвонимо