Натяжні стелі в Києві

Професійне встановлення натяжних стель за 1 день з гарантією 12 років!

Натяжні стелі ціни з установкою за м2 в Києві

Натяжні стелі на сьогоднішній день - це безумовний лідер в симпатіях більшості українців. Коли людина проводить ремонт свого житла і постає питання, яким чином ремонтувати стелю, то четверо людей з п'яти віддають перевагу натяжним стелям.

Компанія Relicon ось уже понад 10 років встановлює натяжні стелі в Києві і області. За цей час виконано десятки тисяч проектів різної складності - від бюджетного одно рівневої одноколірної натяжної стелі до багаторівневих, з різноманітним підсвічуванням і малюнками конструкцій для VIP апартаментів.

Види і ціни на натяжні стелі в Києві

Матові натяжні стелі

Матові стелі

від 170 грн/м2

Глянцеві натяжні стелі

Глянцеві стелі

від 170 грн/м2

Сатинові натяжні стелі

Сатинові стелі

від 170 грн/м2

Ширяючі натяжні стелі

Ширяючі стелі

від 270 грн/м2

Натяжні стелі з фотодруком

Стелі з фотодруком

від 650 грн/м2

Натяжні стелі «Світлові лінії»

«Світлові лінії»

від 550 грн/м2

Тканинні натяжні стелі

Тканинні стелі

від 700 грн/м2

Натяжні стелі з нішею для штор

З нішею для штор

від 250 грн/м2

Дворівневі натяжні стелі

Дворівневі стелі

від 400 грн/м2

Натяжні стелі ціни в Києві на додаткові роботи

НайменуванняЦіна, грн.
Декоративна вставка30 грн./м.п.
Додаткові кути45 грн./шт.
Окантування трубот 100 грн./м.п.
Підключення точки світлаот 50 грн/шт.
Монтаж бруса150 грн/1м. п.
Спайка кольорів10% від вартості стелі

У цій статті ми постараємося докладніше розповісти про ціни на натяжні стелі, з чого вони складаються. І довести, що таке обробки стелі не тільки на сьогоднішній день найоптимальніший варіант з точки зору зовнішнього вигляду і практичності, а й з точки зору економічності.

Але перш, ніж ми будемо говорити про ціни на натяжні стелі, подібно розберемося в тому, чому ж цей вид обробки верху приміщення став настільки популярний. І не тільки в Україні, а й в усьому світі.

Класифікація натяжних стель

Натяжна стеля являє собою конструкцію, що складається з натяжного полотна (полотно, яке під час експлуатації знаходиться в натягнутому стані),яке за допомогою спеціальних багетів кріпиться до стін або стелі приміщення. Варіюючи різними видами матеріалу натяжного полотна, його фактурою, кольором, поєднуючи кілька полотен і т.д. можна отримати величезну кількість варіантів натяжної стелі - від економ до віп класу.

Глобально, натяжні стелі можуть бути двох видів - тканинні і плівкові (плівка ПВХ). Відрізняються вони матеріалом. Тканинні полотна - це синтетична тканина, що складається з спеціальним чином переплетених поліестерових ниток, просочених спеціальним складом з поліуретану.

Візуально така поверхня виглядає як ідеально рівна і плоска отштукатуренна стеля. Тобто не справляє враження чогось штучного. При цьому, як і у випадку звичайної штукатурки, на неї ідеально лягає фарба і створюється враження справжньої картини над головою.

Плівкове натяжний полотно - це тонка (15-35 мкм) ПВХ плівка. Технологія її приготування значно простіше, ніж поліестерової тканини, та й сама сировина дешевше. Тому воно в мінімум в 2-3 рази дешевше, ніж тканинне полотно. Але при цьому із плівки можна отримати значно більше різних візуально відрізняються фактурою і кольором варіантів.

Плівкові натяжні стелі за фактурою бувають:

Крім того, якщо тканинні натяжні стелі можуть похвалитися лише 10-15 кольорами, то плівкові полотна можуть мати близько 250 кольорів і відтінків.

Дзвоніть прямо зараз

Або залиште заявку і наші менеджери зв'яжуться з Вами

Безкоштовна консультація

Залишіть номер телефону і ми Вам передзвонимо