Монтаж багатотарифних електролічильників у Києві та області

Ціни на монтаж електролічильників

Виды работЦена
Однофазний тарифний650 грн.
Однофазний багатотарифний1000 грн.
Трифазний багатотарифний1700 грн.

Ціни на монтаж електролічильників актуальні за станом на 17.08.2020г.

Будь-який споживач електроенергії в обов'язковому порядку повинен бути оснащений пристроєм обліку спожитої електроенергії або по-іншому електролічильником. В залежності від електричної мережі (220 В або 380 В), такий лічильник може однофазним або трифазним.

Однофазні моделі в переважній кількості випадків встановлюють у квартири. Правда, зараз в оселях нових проектів зустрічаються і трифазні моделі. У приватних будинках можна зустріти і той, і інший тип електролічильника.

Монтаж електролічильників

Причини, по яких необхідний монтаж електролічильників

Необхідність встановлювати лічильник електричної енергії виникає в наступних випадках:

 1. Спорудження нового будинку.
 2. Заміна лічильника, який вийшов з ладу, на новий.
 3. Заміна застарілої (механічної) моделі на нову, електронну.
 4. Перенесення лічильника в квартирі у зв'язку з переплануванням або бажанням його заглибити в стіну.
 5. Перенесення з тамбура в тамбур.

Враховуючи важливість цього пристрою, контроль над ним з боку міських служб електрогосподарства, робота повинна виконуватися кваліфікованим фахівцем. Якщо у вас виникла потреба в такій послузі, звертайтеся в компанію Relicon.

Монтаж електролічильників у Києві компанією Relicon

Робота з встановлення електролічильника складається з двох етапів:

 1. Організаційний етап – узгодження заміни/перенесення лічильника з «Київенерго». Цю роботу виконує власник житла. Необхідно написати заяву і підписати в цій службі, попередньо оплативши послугу зняття пломби та подальшої її установки. В узгоджений час (зазвичай через тиждень після підписання заяви) співробітник «Київенерго» знімає пломбу. Далі у власника житла є від 5 до 10 днів, щоб перенести/поміняти лічильник.
 2. Монтажні роботи − виконують фахівці компанії Relicon.

Розповімо докладніше про цей етап. Розглянемо найбільш загальний випадок – заміну механічної моделі на електронну, її перенесення на нове місце з заглибленням в стіну.

Перед початком робіт наш майстер-електрик огляне новий електролічильник. Він не повинен мати видимих пошкоджень, повинна бути пломба із зазначенням року і кварталу державної повірки.

Після цього наш співробітник (чи кілька) в потрібному місці зроблять поглиблення в стіні для установки електрошафи, в якому буде встановлено лічильник. При необхідності, ми можемо надати таку шафу. Пропонуємо кілька типів:

 1. Стандартний варіант – металевий корпус, в якому електролічильник, а також комутаційні і захисні пристрої встановлюються на DIN рейку.
 2. Електрошафа з вільним плануванням – в неї є пластина з отворами. З допомогою них кріпляться поперечні і поздовжні перфоровані планки, а до них DIN рейки.

Другий варіант дозволяє розмістити більше пристроїв і розташувати їх у зручної для обслуговування конфігурації.

Після виконання будівельних робіт в поглиблення встановлюється електрошафа і там закріплюється. Потім в шафу встановлюється електролічильник, комутаційні і захисні пристрої. Це можуть бути автомати («Київенерго» не дозволяє ставити автомати на більш ніж 25 А), реле захисту, ПЗВ (пристрій захисного вимикання), клемні випробувальні коробки (для з'єднання лічильника з трансформатором у разі непрямого включення) і т. д. Всі прилади в шафі з'єднуються між собою за однією з обраних схем.

В обов'язковому порядку враховуються вимоги ПУЕ і наш багаторічний досвід роботи в даній сфері. Наприклад, всі дроти опресовуються наконечниками і на них чіпляють маркувальні бирки, а довжина проводів, що йдуть безпосередньо до лічильника становить 60-70 мм − для зручності вимірювання струму електровимірювальними кліщами.

Далі електролічильник через комутаційні пристрої підключається до зовнішньої мережі електропостачання. Після цього наші працівники прибирають все будівельне сміття. Потім підписується «Акт виконаних робіт», в якому перераховані всі виконані роботи та встановлені пристрої. Наводиться кошторис та загальна ціна монтажу електролічильника. Останній пункт – наші гарантійні зобов'язання.

Наші переваги

 1. Компанія Relicon більше 10 років надає різні послуги електрика в Києві, в тому числі з монтажу електролічильників. Всі наші фахівці, зайняті на подібній роботі, мають середню або вищу електротехнічну освіту та не меньш 4-ї групи допуску з електробезпеки. Тому монтаж буде виконаний з максимально високою якістю, з дотриманням усіх вимог ПУЕ. Ні в одній інстанції, яка можливо буде перевіряти електролічильник, не виникне претензій до його встановлення.
 2. Проводимо монтаж в строго обумовлений час. Ніяких зривів. Ми цінуємо ваш час і нерви. Ви можете з упевненістю призначати час для приходу інспектора «Київенерго» для опломбування лічильника.
 3. Надаємо свої комутаційні і захисні пристрої, свої електрошафи для встановлення електролічильника. Всі вони від перевірених виробників, ми часто використовуємо їх для подібного монтажу і впевнені в якості цього обладнання. За умови його придбання у нас вам надається знижка на електромонтаж.
 4. Надаємо комплексні послуги. Компанія Relicon може виконати повний комплекс електромонтажних робіт на об'єкті – створення систем освітлення, заземлення, силових ланцюгів для підключення різного електрообладнання і т. д. Потрібен електрична тепла підлога? Зробимо проект, оптимізуємо необхідне обладнання та параметри. Виконаємо монтаж в найкоротші терміни. Потрібно встановити сонячну систему генерації електроенергії? Маємо великий досвід подібних робіт.
 5. Конкурентні ціни. Вивчіть наш прайс, порівняйте, що просять за таку роботу інші компанії, електрики ЖЕК, просто «шабашники». За ціною ми програємо лише останнім. Але у цьому випадку у вас не буде ні гарантії, не впевненості, що все зроблено правильно. І сміття за собою такі люди точно не приберуть. В інших випадках наші тарифи більш кращі.

Компанія Relicon – якісний, швидкий і недорогий монтаж електролічильників в Києві.

Дзвоніть прямо зараз

Або залиште заявку і наші менеджери зв'яжуться з Вами

Безкоштовна консультація

Залишіть номер телефону і ми Вам передзвонимо